10 yılı aşkın bir süredir şirketlerin finansal ve marka hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz. Bertuğ Bilişim Teknolojileri , kendini işine adamış, değerlere dayalı bir teknoloji şirketidir.

Gallery

İletişim

Ağah Ateş Mahallesi Muhsin Alataş Cad. No:25 Körfez/KOCAELİ

info@bertugbilisim.com

+90 262 606 02 84

SİSTEM DESTEK ÇÖZÜMLERİ

Günümüzde BT altyapılarının fazlasıyla karışık hale gelmesi, BT personelinin mevcut yapıyı yönetirken yaşadığı sıkıntıların çoğalması ve sistemler üzerinde harcadığı zamanın artması sebebiyle yaşanan sıkıntıların önüne geçebilmek, izlenilebilirliği sağlanabilmesi Global BT standartlarına uygun raporlamalar alıp Avrupa Birliği uyum sürecinde yaşanacak sıkıntıları azaltmak için Bertuğ Bilişim Teknolojileri uygun yazılım çözümleri sunmaktadır.

Microsoft  System Center Yönetim Ailesi

Microsoft işletmelerin sistem yönetimi ihtiyaçlarını karşılamak için geçmişten günümüze bir çok ürün piyasaya sürmüştür. Tabi ki çıkartılan her ürünün de getirmiş olduğu yenilikler mevcuttur. Ancak gelişen ve büyüyen BT alt yapılarını yönetmek giderek daha zor  ve karışık bir hal almaktadır. En basit olarak her Network senaryosunda mutlaka  kullanılması gereken belli başlı sunucu rolleri mevcuttur. Şirket büyüdükçe, ihtiyaçlar arttıkça da yeni Server rolleri bu yapının içerisine dahil olmaktadır. Bundan dolayı BT yöneticileri,kaynakları daha kullanışlı bir hale  getirmek için yeni  entegre çözümlere ihtiyaç duymaktadır. Microsoft’un bu konuda  sunmuş olduğu entegre çözüm System Center ürün ailesidir.

 • System Center Operation Manager(SCOM)     
 • System Center Configuration Manager(SCCM)         
 • System Center Data Protection Manager(SCDPM)        
 • System Center Virtual Machine Manager(SCVMM) 
 • System Center Capacity Planner(SCCP)    
 • System Center Service Manager(SCSM)  
 • System Center Mobile Device Manager(SCMDM)        
 • System Center Essentials(SCE)

  Bu hizmet için bilgi almak için formu doldurunuz?

  Lütfen işaretli kısımları doldurunuz *