// hizmetlerimiz

Çok çeşitli
Bilişim Teknolojileri Hizmetlerimiz

Web Tasarım

Sizi veya firmanızı temsil eden profesyonel, modern, hızlı ve amacına uygun gurur duyacağınız web siteleri yapıyoruz.

Mobile Uygulama

En modern güvenlik ve yazılım teknolojilerini kullanarak kullanıcı dostu mobil uygulamalar geliştiriyor, büyük fikirleri cebinize sığdırıyoruz. 03

Barındırma Hosting Hizmetleri

BBT Kalitesi ile öne çıkan, anında aktif edilebilen hosting paketlerimiz ile internetteki yerinizi hemen alın.

Domain Alan Adı Kayıt

Dünyanın en çok tercih edilen alan adı uzantıları, en iyi fiyatlar ve hızlı şekilde sizin olabilir.

IT Danışnalığı

Kurumların hedeflerine ulaşırken bilgi teknolojileri altyapılarını daha etkin ve efektif olarak kullanabilmeleri için, IT strateji ve yatırımların uygulanmasına ve belirlenmesine katkı sağlamaktır.

Sosyal Medya Yönetimi

Hedef kitleniz içinde mümkün olan en fazla kişiye ulaşmak için çalışırken, tüm sosyal ağ sitelerinde markanızın, ürün veya hizmetlerinizin varlığını yönetiyoruz.

SEO

Binlerce rakibin arasından sıyrılmak kolay değil. Tecrübe ve bilgi ile siz de yukarılarda yerinizi alın.İnterneti doğru ve etkili kullanabilmek için her adımda yanınızdayız, sizi yönlendiriyoruz.

E-Ticaret

Firmanızın kapılarını e-ticaret ve pazar yerlerine açarak ürün ve hizmetlerinizin dünyaya açmanın fırsatını sunuyoruz. Satışlarınızı beraber artırabiliriz.

Yazılım

İşinizin işleyişine uygun, size özel yeni nesil web tabanlı yazılımlar yapıyoruz. Sizi excel tablolarından, not defterlerinden, zaman kaybından ve gereksiz masraflardan kurtarıyoruz.

AR-GE

Uzman kadromuz ile zorlu Ar-Ge maratonunda fikirlerinizin gerçekleştirilebilmesi için gerekli alt yapı, teknoloji ve süreçleri analiz ediyor, araştırıyor ve geliştiriyoruz.

Güvenlik Teknolojileri

AHD ve IP Kamera sistemleri ile belirlenmiş alanların kontrolü, yetkilendirilmiş kişilerin görüntüleri ve sesleri izleyip kayıtlarının alınmasına olanak tanıyan sistemleri, ihtiyacınıza en uygun projeler ile tasarlayıp hizmetinize sunuyoruz.

Bilişim Teknolojileri

Bilişim sektörüne yenilikçi çözümler üretmek üzere 2015’de kurulan Bertuğ Bilişim, yerli ve milli imkanlarla, desteğini ve satışını verdiği firmaların, Bilgi Teknoloji yapılarını en iyi hale getirmeyi amaçlamaktadır.

Ürün Satış & Destek

Probitek bilgi birikim tecrübesi ile, satış öncesi destek konusunda müşterilerine ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda çözüm ve danışmanlık sunmaktadır. Bilişim sektöründe gelişen ve değişen koşullar doğrultusunda ürün ve hizmet anlamında önemli bir yere sahiptir.

Adisyon Çözüm Hizmetleri

Her çeşit Restaurant, Cafe, Bar, Bistro, Lokanta, Fast Food , Büfe ve Pastaneleriniz de otomasyon sistemine geçebilirsiniz. İşletmeniz için gerekli tüm operasyonel modülleri içermesi, kolay kullanımı, Dokunmatik Ekranlı POS Terminaller ve daha birçok donanımla uyumlu çalışabilmesi, yüksek veri güvenliği ve sorunsuz çalışması yazılımın en önemli özelliklerinden sadece bir kaçıdır.

Dijital Menü

Müşterileriniz masadaki QR kodları okutarak menünüze saniyeler içinde kendi cep telefonlarından ulaşır ve sipariş verirler.

// Müşterilerimiz

Google & Facebook
Yorumlarımız